Najwięcej spamu dostali:
- (1936) seweryn.li...
- (343) esdek
- (261) nie
- (257) PSZEGRYF
- (254) niepodam
- (221) dybek
- (201) dupa
- (161) ajet
- (142) test
- (141) PISowiec
- (132) kacper
- (130) droo
- (127) lollek
- (115) Grypserka
- (115) aaa
- (113) fugol
- (113) TRYNIU
- (110) lol
- (107) BlokEkipa
- (103) INCEL
- (99) Ciupak
- (93) nina
- (87) ppapspapad...
- (83) okon
- (79) jad
- (77) grylogiczn...
- (76) aaa1
- (75) conyo
- (75) wafel23
- (72) jan
- (72) E2EUAT
- (71) aijj18a
- (71) Nieczystem...
- (70) eldescento
- (70) auto_evo
- (68) kozak
- (68) pisior
- (67) UMNIENAWSI
- (64) mikenichol...
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
