Najwięcej spamu dostali:
- (2323) seweryn.li...
- (405) esdek
- (315) dybek
- (289) PSZEGRYF
- (243) nie
- (243) niepodam
- (216) dupa
- (162) ajet
- (159) PISowiec
- (152) test
- (146) Grypserka
- (136) nina
- (135) TRYNIU
- (133) kacper
- (127) BlokEkipa
- (126) Ciupak
- (125) droo
- (125) FUGOL
- (116) aaa
- (110) incel
- (107) lol
- (98) Nieczystem...
- (86) lollek
- (83) auto_evo
- (81) jan
- (80) okon
- (79) ppapspapad...
- (78) UMNIENAWSI
- (77) pisior
- (75) kozak
- (75) wafel23
- (74) KAFETERIA
- (72) TENTYPMESS
- (72) E2EUAT
- (70) aijj18a
- (70) grylogiczn...
- (69) temurintea...
- (69) ala
- (68) eldescento
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
