Najwięcej spamu dostali:
- (1458) seweryn.li...
- (347) esdek
- (278) niepodam
- (262) nie
- (250) PSZEGRYF
- (232) dybek
- (217) dupa
- (162) ajet
- (152) lollek
- (134) PISowiec
- (132) kacper
- (131) test
- (128) aaa
- (122) lol
- (121) droo
- (108) FUGOL
- (108) Grypserka
- (107) Tryniu
- (101) BlokEkipa
- (95) Ciupak
- (93) nina
- (92) ppapspapad...
- (89) jad
- (88) conyo
- (88) okon
- (88) aaa1
- (87) INCEL
- (82) aijj18a
- (80) ali
- (79) 241243
- (79) wafel23
- (78) jak2222
- (76) mikenichol...
- (75) jacekkowal...
- (75) eldescento
- (74) grylogiczn...
- (73) salceson
- (69) jan
- (67) pisior
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
