Najwięcej spamu dostali:
- (2852) seweryn.li...
- (479) esdek
- (351) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (273) niepodam
- (250) nie
- (231) dupa
- (198) Grypserka
- (194) PISowiec
- (174) test
- (166) TRYNIU
- (164) FUGOL
- (163) ajet
- (161) BlokEkipa
- (147) Ciupak
- (137) nina
- (134) kacper
- (134) INCEL
- (129) droo
- (129) temurintea...
- (128) lollek
- (127) aaa
- (113) lol
- (112) Nieczystem...
- (106) kozak
- (98) pisior
- (97) ala
- (93) jan
- (92) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (86) UMNIENAWSI
- (86) auto_evo
- (84) SZPICEL
- (83) jad
- (80) eldescento
- (78) okon
- (78) grylogiczn...
- (77) salceson
- (77) aaa1
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
