Najwięcej spamu dostali:
- (2379) seweryn.li...
- (411) esdek
- (315) dybek
- (298) PSZEGRYF
- (241) nie
- (238) niepodam
- (221) dupa
- (163) PISowiec
- (162) Grypserka
- (162) ajet
- (158) test
- (145) TRYNIU
- (136) Ciupak
- (136) nina
- (133) kacper
- (132) FUGOL
- (130) BlokEkipa
- (126) droo
- (120) incel
- (119) aaa
- (109) temurintea...
- (106) lol
- (98) Nieczystem...
- (85) auto_evo
- (85) TENTYPMESS
- (82) jan
- (80) lollek
- (80) ppapspapad...
- (79) okon
- (78) pisior
- (76) grylogiczn...
- (76) UMNIENAWSI
- (76) kozak
- (75) ala
- (74) wafel23
- (74) KAFETERIA
- (72) E2EUAT
- (69) szpicel
- (68) aijj18a
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
