Najwięcej spamu dostali:
- (2739) seweryn.li...
- (452) esdek
- (334) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (257) niepodam
- (250) nie
- (230) dupa
- (187) Grypserka
- (183) PISowiec
- (166) test
- (163) ajet
- (160) TRYNIU
- (153) FUGOL
- (144) BlokEkipa
- (141) Ciupak
- (136) nina
- (134) kacper
- (132) droo
- (129) temurintea...
- (126) INCEL
- (123) aaa
- (109) lol
- (104) Nieczystem...
- (97) ala
- (96) kozak
- (92) jan
- (91) lollek
- (90) pisior
- (89) KAFETERIA
- (87) TENTYPMESS
- (86) auto_evo
- (81) UMNIENAWSI
- (80) grylogiczn...
- (78) SZPICEL
- (78) okon
- (77) eldescento
- (75) salceson
- (72) E2EUAT
- (72) wafel23
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
