|
Czwartek, 8 maja 2025
Ilona Mrozowska, dziennikarka portalspozywczy.pl
|
|
W przestrzeni publicznej często pojawiają się informacje, ile dana sieć handlowa płaci kasjerom i kasjerkom oraz jakie benefity i ewentualne premie im oferuje. Rzadko jednak słyszymy o rekrutacjach na najwyższe stanowiska w branży retail – od dyrektorów generalnych, po CEO. Zapraszam więc do mojego artykułu, w którym o kulisach zatrudniania top menedżerów oraz ich płacach opowiada Monika Wojciechowska, senior executive manager w Michael Page. Wciąż zachęcamy również do lektury naszych relacji z Europejskiego Kongresu Gospodarczego, w którym przedstawiciel m.in. PepsiCo wskazuje na kluczowe wyzwania dla branży spożywczej w 2025 roku.
|
Rekrutacja na stanowiska C-level to gra o wysoką stawkę, która trwa nawet pół roku i odbywa się bez ogłoszeń o pracę. Jak wygląda ten proces od kuchni? O kulisach zatrudniania top menedżerów w branży retail opowiada Monika Wojciechowska, senior executive manager w Michael Page.
|
|
Grupa Polmlek planuje przeznaczyć ponad miliard złotych na inwestycje w nowe technologie i odnawialne źródła energii. Firma notuje rekordowy wzrost skupu mleka i zapowiada dynamiczny rozwój w Polsce i za granicą. – To bardzo miła dynamika, która ma wpływ na nasz rozwój – podkreśla Adam Grabowski, członek rady nadzorczej.
|
|
|
|
|