Najwięcej spamu dostali:
- (2854) seweryn.li...
- (482) esdek
- (345) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (268) niepodam
- (251) nie
- (229) dupa
- (197) Grypserka
- (193) PISowiec
- (171) test
- (168) TRYNIU
- (164) FUGOL
- (163) ajet
- (155) BlokEkipa
- (146) Ciupak
- (137) nina
- (134) kacper
- (132) INCEL
- (129) droo
- (129) temurintea...
- (126) aaa
- (122) lollek
- (112) lol
- (107) Nieczystem...
- (105) kozak
- (97) ala
- (97) pisior
- (94) jan
- (92) KAFETERIA
- (88) TENTYPMESS
- (87) UMNIENAWSI
- (86) auto_evo
- (83) SZPICEL
- (80) jad
- (79) eldescento
- (77) grylogiczn...
- (76) salceson
- (75) okon
- (74) aaa1
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
