Najwięcej spamu dostali:
- (1908) seweryn.li...
- (341) esdek
- (263) nie
- (258) PSZEGRYF
- (256) niepodam
- (218) dybek
- (206) dupa
- (161) ajet
- (141) PISowiec
- (139) test
- (132) kacper
- (130) lollek
- (130) droo
- (115) aaa
- (115) Grypserka
- (114) TRYNIU
- (111) fugol
- (109) lol
- (107) BlokEkipa
- (101) INCEL
- (97) Ciupak
- (93) nina
- (87) ppapspapad...
- (84) okon
- (81) jad
- (78) grylogiczn...
- (78) aaa1
- (76) conyo
- (75) wafel23
- (72) jan
- (72) E2EUAT
- (71) Nieczystem...
- (70) auto_evo
- (70) aijj18a
- (69) eldescento
- (69) kozak
- (69) pisior
- (67) UMNIENAWSI
- (66) ali
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
