Najwięcej spamu dostali:
- (1817) seweryn.li...
- (340) esdek
- (265) niepodam
- (263) nie
- (255) PSZEGRYF
- (232) dybek
- (209) dupa
- (161) ajet
- (138) PISowiec
- (138) lollek
- (137) test
- (132) kacper
- (128) droo
- (117) aaa
- (114) Grypserka
- (112) FUGOL
- (111) Tryniu
- (109) lol
- (105) BlokEkipa
- (97) Ciupak
- (93) nina
- (89) INCEL
- (88) ppapspapad...
- (85) jad
- (83) aaa1
- (80) okon
- (80) conyo
- (78) wafel23
- (77) aijj18a
- (74) grylogiczn...
- (73) eldescento
- (72) E2EUAT
- (71) Nieczystem...
- (70) mikenichol...
- (70) auto_evo
- (70) jan
- (70) ali
- (69) 241243
- (69) jak2222
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
