Najwięcej spamu dostali:
- (2852) seweryn.li...
- (472) esdek
- (365) PSZEGRYF
- (315) dybek
- (281) niepodam
- (247) nie
- (231) dupa
- (198) PISowiec
- (196) Grypserka
- (180) test
- (167) BlokEkipa
- (167) Tryniu
- (163) ajet
- (161) FUGOL
- (149) Ciupak
- (140) lollek
- (137) nina
- (135) INCEL
- (134) kacper
- (133) droo
- (129) temurintea...
- (125) aaa
- (112) lol
- (112) Nieczystem...
- (108) kozak
- (104) pisior
- (99) ala
- (94) jan
- (92) KAFETERIA
- (91) jad
- (88) UMNIENAWSI
- (88) TENTYPMESS
- (84) auto_evo
- (84) SZPICEL
- (83) aaa1
- (82) conyo
- (81) grylogiczn...
- (78) okon
- (77) eldescento
Gdyby nie korzystali z niepodam.pl tyle spamu dziennie by dostawali na swoją skrzynkę
