Targi turystyczne ITTF w Pałacu Kultury i Nauki to święto branży turystycznej
– Targi to miejsce wymiany doświadczeń, poznawania trendów i budowania relacji, które później procentują w projektach i inicjatywach promujących region. Od lat uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą – z przekonaniem, że nic nie zastąpi rozmowy z turystą twarzą w twarz.
To opinia prezeski Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Izabeli Stelmańskiej. Przytaczam ją, odnosi się bowiem do największej imprezy targowej w Polsce w dziedzinie turystyki, ITTF Warsaw. A już w najbliższy czwartek dwa piętra Pałacu Kultury i Nauki wypełnią stoiska ponad 200 wystawców z 32 krajów. Wśród nich tych najchętniej przez Polaków odwiedzanych, jak Chorwacja, Turcja, Grecja, Egipt, Bułgaria, Tunezja, Cypr. Będą też - co niespotykane nigdzie indziej w Polsce – największe biura podróży: Itaka, Rainbow, Coral Travel i Grecos.
Nie zabraknie samej Polski z jej regionami, miastami, szlakami, uzdrowiskami, atrakcjami turystycznymi, a także spotkań z podróżnikami.
Jednym słowem, będzie się działo. Turystyka.rp.pl też się tam wybiera. Nie może nas przecież zabraknąć na święcie całej branży, tym bardziej, że podjęliśmy się roli patrona medialnego tego wydarzenia. Do zobaczenia więc w Pałacu Kultury i Nauki.